25.3 C
New York
April 15, 2024
DardaniaNews
ShowbizSport

Loredana shkëmben puthje të zjarrtë me Karim-in, thotë se e don më së shumti

Reperja Loredana po e shijon lidhjen me futbollistin Karim Adeyemi.

Përkundër angazhimeve në muzikë ajo po gjen kohë që t’i ofrojë mbështetje të dashurit.

Me anë të një video në “Instastory” reperja dëshmoi sesa shumë e don futbollistin duke shkruar “Të dua më së shumti”.

Aty shihet sesi qëndron në fushë duke shkëmbyer puthje të zjarrtë./Indeksonline/

Related posts

Santiana publikon foto me nënën në ashensor, kaq me stil janë veshur nënë e bijë

dardanianews

Katër dashnorët e Sara Gjordenit, 3 këngëtarë dhe 1 boksier, si po luan me Bardhin në BBV

dardanianews

E “zbulon” Linda: Buci dhe Santiana kanë një aferë jashtë

dardanianews