22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
LajmeLajmi i fundit

Lajmi fundit: Tërmet në Kosovë, sapo ndodhi

Një dridhje është dëgjuar rreth orës 04:08 në Prishtinë, ende nuk dihet epiqendra dhe magnituda. Për këtë do ju mbajmë të informuar.

Plotësim: Tërmeti i fuqishëm është ndjerë edhe në Kosovë e Shqipëri.

Sipas faqes së njohur për matjen e lëkundjeve të tokës, tërmeti në Mal të Zi ishte rreth 5.3 ballë.

Related posts

“Vendimi i deputetëve për ta bërë Hotin kryeministër mund të jetë kundër vullnetit tim si qytetar, por është legjitim dhe legal”

dardanianews

Hajdari e arsyeton emërimin në borde të ish-kandidatëve për deputetë, thotë se janë anëtarë por s’kanë pozita në VV

dardanianews

Kush është e bija e gjeneralit që po përballet dy herë me Ramush Haradinajn

dardanianews