22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Votoni: Kush del të shtunën?

Roza, Sara, Françeska dhe Ilnisa janë në nominim këtë javë. Ishin Juli dhe Romeo ata që zgjodhën banorët që do shkojnë në televotim. Romeo zgjodhi Rozën dhe Françeskën, ndërsa Juli zgjodhi Sarën dhe Ilnisën.

Votoni në sondazhin e mëposhtëm se cila banore duhet të largohet.

https://strawpoll.com/NoZr3EE8ky3

Related posts

Shifër marramendëse, kaq paguhen ekstra banorët për të qëndruar sa më gjatë në Big Brother VIP

dardanianews

Enca e thotë hapur, kaq kushton një natë me të

dardanianews

Duket shumë më e re por nuk do besoni sa vite mbushi Leonora Jakupi

dardanianews