5.6 C
New York
December 9, 2023
DardaniaNews
FeaturedShowbiz

MORENA SHFAQET NË BIKINI DHE SËRISH E PËRMEND LOKACIONIN

Këngëtarja dhe bukuroshja Morena Taraku po vazhdon ta mbajë veten në fokus pavarësisht vetizolimit.

Këngëtarja sapo ka lansuar një këngë që më shumë është një diss për gazetarët në Kosovë se sa një kengë për klikime, ka vazhduar që të postojë foto seksi në profilin e saj në Instagram.

E tillë është dhe foto e saj e fundit.

“Rri n’shpi dhe dëgjo F… u’r Location”, shkruan Morena derisa paraqitet me bikine që theksojnë format e saj.Morena është në vetizolim në Stamboll pasi që pandemia Covid-19 e ka zënë atë në metropolin turk.

View this post on Instagram

STAY HOME & LISTEN F**K YOUR LOCATION ☀️

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Related posts

Nga Arbana Osmani, Bora Zemani e deri tek Ermal Mamaqi, zbulohen pagat e ‘çmendura’ të VIP-ave shqiptarë dhe gazetarëve të njohur, ja sa paguhet Arjan Çani, Eni Vasili dhe Alketa Vejsiu

dardanianews

Bill Gates planifikon të shpenzojë miliarda dollarë që bota të marrë vaksinën COVID-19 sa më shpejt

dardanianews

Luizi nuk merr pjesë në dasmën e Arbana Osmanit? Ja arsyeja

dardanianews