April 19, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Nëna e Ledrit thyen heshtjen pas aludimeve për ndarjen Sara-Ledri

E ftuar në emisionin ‘In & Out’, Xheraldina Vula ose ndryshe mamaja e Ledrit, ka rrëfyer shumë histori nga jeta dhe karriera e saj.

Mes të tjerash ajo u pyet se si janë raportet me Sarën, ish-nusen e saj, pasi mendohet se ajo dhe Ledri i dhanë fund martesës së tyre.

Ajo nuk i është përgjigjur pyetjes në mënyrë të drejtpërdrejtë, por tha:

“Unë i kam punët me krejt mirë”.

Ndarja e Ledrit dhe Sarës është përfolur shumë në media, por nga vetë çifti nuk ka ardhur asnjëherë një konfirmim zyrtar apo mohim i zërave. I vetmi person që ka konfirmuar ndarjen deri tani ka qenë menaxheri i Ledrit.

Related posts

Çka mendon Mbresa për largimin e Gani Gërmis nga BBVK ?

dardanianews

Don Xhoni shfaqet në shoqëri të pornostares së famshme shqiptare

dardanianews

Dafina Zeqiri publikon foto duke shkëmbyer puthje me të dashurin e ri

dardanianews