April 19, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Arjola Demiri e bën edhe këtë, me veshje tradicionale e nxjerr gjoksin në fushë

Arjola Demiri njihet si një nga aktoret më të komentuara në vendin tonë.

Ajo pozoi disa fotografi ku shihet me veshje tradicionale.

Por vëmendje morri gjoksi i saj i zbuluar.

Keni parë ndonjë nuse me jelek ari dhe me gjoks në fushë si Arjola?

Padyshim Arjola është unike, shkruan “Kosovarja”.

Related posts

Njihuni me shqiptaren e parë si shofere kamioni, në dyert e mjetit transportues e ka Skënderbeun e Adem Jasharin

dardanianews

VIDEO: Tifozja e Napolit e mbajti fjalën! U zhvesh lakuriq dhe shëtiti nëpër qytet duke festuar titullin…

dardanianews

“Ajo nuk ёshtё serioze”, Bes Kallaku zbulon arsyjet e ndarjes? (VIDEO)

dardanianews