21.3 C
New York
June 28, 2022
DardaniaNews
Featured Lajme

Netflix jashtë sistemit, mijëra përdorues nuk munden të kyçen në llogaritë e tyre

Netflix nuk është e qasshme në një pjesë të madhe të Britanisë dhe Europës duke lënë qindra mijëra njerëz të paaftë për të parë shfaqjet e tyre të preferuara.

Përdoruesit në Mbretërinë e Bashkuar, Francë, Belgjikë, Hollandë dhe vende të tjera të Evropës thjesht u thuhet “diçka është gabim” kur provojnë të kyçen.

Të tjerët janë duke marrë mesazhe gabimi ‘NSES-504’ me shikuesit që luftojnë në mënyrë të dëshpëruar për të hyrë në shfaqjet e tyre televizive dhe filmat e zgjedhur.

Krejt kjo vjen pasi Virgin Media përjetoi një ndërprerje mbarëkombëtare.

Related posts

Albulena Haxhiu mohon se Vetëvendosje ka kërkuar nga Vjosa Osmani të aderojë në parti

dardanianews

Biden në kërkesën buxhetore drejtuar Senatit i kërkon edhe 200 milionë dollarë për Kosovën

dardanianews

Puthje të zjarrta mes Donaldit dhe Beatrixit në shtëpinë e Big Brother VIP

dardanianews