5 C
New York
February 23, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Plas skandali në Angli, Rita Ora prish një lidhje dashurie

Këngëtarja shqiptare Rita Ora duket se ka ndikuar që një çift britanik ti japë fund lidhjes së dashurisë.

Modelja Lorena Medina ka zbuluar se historisë me yllin televiziv Joey Essex i erdhi fundi pasi dyshon se ky i fundit e tradhtoi me bukuroshen shqiptare.

Duke folur për The Sun, Medina tha: “Ai ishte dashuria e jetës sime. Unë isha gati të kisha fëmijë me Joey. Ne bisedonim për martesën pothuajse çdo ditë. Ne ishim të çmendur dhe pasionantë.

Unë u dashurova me të dhe u transferova në Angli menjëherë pas shfaqjes. Ishte gjëja më e çmendur që kam bërë ndonjëherë.”

Related posts

Lajmi fundit: Luizi shtrihet në spital

dardanianews

“Nënën time e nxorën nga autobusi, kurse xhaxhallarët donin të merrnin gjakun tim”, Linda Halimi rrëfen vështirësitë e paragjykimeve të familjes pas martesës

dardanianews

Alaudini ia “bënë bajat” Anitës, ajo vendos të mos flas më

dardanianews