21.3 C
New York
June 28, 2022
DardaniaNews
Featured Lajme

Oferta e komandantit të Koshares, deklarohen nga Vetëvendosje, tregojnë nëse e pranojnë ofertën publike të Anton Qunit

– Rexhep Selimi shef i Grupit Parlamentar të Vetëvendosjes, ka deklaruar se ofertën e re të LDK-së po e shqyrtojnë.

“Ne jemi duke e shqyrtuar kërkesën e LDK-së, dhe tani as nuk mund ta pranojmë as ta mohojmë, përgjigjen e kësaj ofertën do ta bëjmë publike sapo të fillon seanca”, ka deklaruar Selimi.

Related posts

Edhe 73 raste të reja me koronavirus në Kosovë — shërohen 63 pacientë të tjerë

dardanianews

Pas një kohe të gjatë takohen Albin Kurti e Shpend Ahmeti

dardanianews

Ndahet nga jeta regjisorja Vjosa Berisha

dardanianews