13.6 C
New York
April 13, 2024
DardaniaNews
FeaturedLajme

Oferta e komandantit të Koshares, deklarohen nga Vetëvendosje, tregojnë nëse e pranojnë ofertën publike të Anton Qunit

– Rexhep Selimi shef i Grupit Parlamentar të Vetëvendosjes, ka deklaruar se ofertën e re të LDK-së po e shqyrtojnë.

“Ne jemi duke e shqyrtuar kërkesën e LDK-së, dhe tani as nuk mund ta pranojmë as ta mohojmë, përgjigjen e kësaj ofertën do ta bëjmë publike sapo të fillon seanca”, ka deklaruar Selimi.

Related posts

Vrasja e Ahmet Krasniqit, flet për “Bota sot” bashkëpunëtori i tij: Kjo është e vërteta e vrasjes, ky është personi që qëlloi kolonelin – përmend edhe Adem Demaçin

dardanianews

Përplasja me ministrin serb, Osmani: Gjunjëzohuni para viktimave të luftës, Serbia ende fle në varreza masive

dardanianews

Borell ndjek rrugën e Mogherinit, nuk e kundërshton ndryshimin e kufijve nëse pajtohen Kosova e Serbia

dardanianews