14.4 C
New York
May 6, 2021
DardaniaNews
Lajme

Politikani më i vlerësuar deri tash nga qytetarët nuk është Albin Kurti

Zgjedhjet e parakohshme të 14 shkurtit janë shumë afër

Qytetarët tashmë po shfaqin preferencat e tyre për këto zgjedhje.

Metriku.com është një platformë që ua mundëson qytetarëve që të japin vlerësimet e tyre lidhur me politikanët, partitë etj.

Në këtë platformë deri tash janë regjistruar mbi 2700 përdorues, ndërsa ata kanë dhënë vlerësimet e tyre.

Ajo që bie në sy në këtë renditje është se Vasfije Krasniqi është politikanja me vlerësimin më të mirë mesatar nga qytetarët – ajo vlerësohet me një notë mesatare prej 8.8 nga 10.

Pas saj pëson menjëherë Albin Kurti me notën 8.5 e Arben Vitia me 8.4.

Për të parë renditjen e plotë dhe për të bërë edhe ju vlerësimet tuaja, klikoni këtu.

Image

 

Related posts

Sejdiu ne krah te Vjosa Osmanit / Ja qfare thote per qeverine Hoti ..

dardanianews

Shqiptari ndërton helikopter në kushte shtëpie

dardanianews

Flet babai i 26 vjeçarit që humbi jetën dje, fajëson Kurtin, Vitinë e Sveçlën

dardanianews