11.1 C
New York
May 8, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Thaçi e Lushtaku për çaj në shtëpinë e Kadri Veselit

Kadri Veselit dhe Hashim Thaçit para pak javësh iu ngrit aktakuza nga Gjykata Speciale.

Pas kësak aktakuze, presidenti Thaçi dhe lideri i PDK-së, Veseli kanë vizituar njëri-tjetërin në shtëpitë e tyre.

Ndërkaq, sonte ka qenë Thaçi që së bashku me Sami Lushtakun kanë qenë në konak të Veselit, ku kanë kaluar një mbrëmjë së bashku duke pirë çaj.

Këto fotografi që do t’i shihni më poshtë janë publikuar nga një familjar i Veselit.

Image may contain: 2 people, people sitting
Image may contain: 2 people, people sitting

Related posts

Thaçi pas takimit me ambasadorët: Do të këshillohem me partitë se çfarë do të bëjmë pas shkarkimit të Qeverisë

dardanianews

Ish-agjenti i SHIK-ut me akuza të rënda ndaj Hashim Thaçit: Gjeneratë pas gjenerate keni punuar për Serbinë

dardanianews

Çka ndodhi me ish-punëtorin që i denoncoi Ramush e Daut Haradinajn për rrahje

dardanianews