6.9 C
New York
December 3, 2021
DardaniaNews
Uncategorized

Pamje të reja: Burri që rrahu një grua në market, ofendon rëndë gratë tjera

Policia në Prishtinë ka arrestuar një person, ka rrahur një grua në një market në Prishtinë, raporton Express

Pamjet e publikuara derisa një burrë rreh një grua në një market në Prishtinë, kanë tronditur vendin, mbrëmjen e së hënës.

Krejt këtë, ai e kishte bërë në sy të bashkëshortes dhe fëmijëve të tij.

Video e momentit është publikuar nga Sinjali, ndërkaq KlanKosova ka publikuar një video tjetër, ku burri shihet i shoqëruar nga sigurimi i marketit, derisa ofendon gratë tjera që gjenden në market.

“Qysh ia hin ashtu femrës”, dëgjohet duke i thënë një grua që gjendej në market.

Ai i kthehet me fjalë fyese.

“Ec more **** ju, ku**a jini ju”, thotë ai..

Related posts

Në librin për historinë shkruhet se burrat shqiptarë i cilësojnë gratë si kafshë

dardanianews

Vendi drejt zgjedhjeve, Lista Serbe përkrah rrëzimin e Qeverisë Hoti

dardanianews

Ekskluzive: Si U Vra Barbarisht Vullnetari I UÇK-Së Gashi, Pse U Ndodh Aty Fatos Klosi E Jakup Krasniqi?!

dardanianews