11.2 C
New York
March 23, 2023
DardaniaNews
FeaturedShowbiz

Reagon Xheku pas masave të reja të Qeverisë: Tash po e presim trenin me na qu n’Bllacë

Aktori i njohur, Naser Rafuna i njohur si “Xhek Setra” për rolin e tij në serialin Cka ka shpija, ka reaguar pas masave të reja për të parandaluar përhapjen e Covid-19.

Nga 15 prilli, të gjithë qytetarët kanë të drejtë qarkullimi vetëm 90 minuta, duke iu referuar tabelës përmes numrit të parafundit, të numrit personal.

Naseri tha se tash veq po e presim qat tren kur vjen me na marrë me na qu n’Bllacë.

“Mshel krejt..Tash veq po e presim qat tren kur vjen me na marrë me na qu n’Bllacë./Indeksonline/

Related posts

Prokuroria kërkon 9 deri 11 vjet kohë për ta paraqitur çështjen kundër krerëve të UÇK-së

dardanianews

Vedati e luan Fukën, Xhuli ia puthë këmbët dhe më pas i ulet në prehër

dardanianews

I shoqi e la pas 25 vitesh martesë për një vajzë 20 vite më të ri se ai/ Reagon këngëtarja Alma Bekteshi: Më mirë pa burra ç’i do

dardanianews