5.8 C
New York
March 25, 2023
DardaniaNews
Showbiz

Rita Petro: Burrit i buzëqesh kolegia dhe gruaja i rri me nerva, si të mos trădhtojë ai?

Shkrimtarja Rita Petro ka treguar disa nga arsyet se përse partnerët tradhtojnë njëri-tjetrin.

Në një intervistë për emisionin “Good Morning Albanians” në Euronews Albania, Petro tha se një burrë s’ka si mos të tradhtojë kur gruaja i rri me nerva ndërsa kolegia i qesh.

Po ashtu ajo tha se e njëjta gjë ndodh dhe me gruan

– Advertisement –

“Ti vishesh, ti zbukurohesh dhe bashkëshorti yt një herë nuk të thotë sa e bukur je. Kjo i mungon shumë një gruaje. E njëjta gjë  ndodh kur gruaja rri me nerva që sa hyn i shoqi, gjithë kohën me nerva me fëmijët, me nerva me shoqin. Kur ai shkon dhe i buzëqesh kolegia dhe i thotë  sa i bukur dukesh, ose e kundërta. Dhe ti fillon dhe flirton dhe me shoqen tënde. Mezi pret të takosh shoqen dhe t’i tregosh çdo gjë”- tha ajo.

Related posts

Rezultatet: Ky person votohet më së shumti për të dalë sonte nga shtëpia e Big Brother Vip Albania

dardanianews

“Te sytë e tij shikoja botën’, Diola rrëfen si ra në dashuri me 77-vjeçarin

dardanianews

Leonora Jakupi festoi sot ditëlindjen: Pavarësisht dukjes, do të mahniteni sa vjet mbushi këngëtarja

dardanianews