9.2 C
New York
April 20, 2024
DardaniaNews
Uncategorized

“Nuk e din kur të vjen rasti më”/ Kejvinës i publikohet videoja intime nga Dubai – VIDEO

Mbrëmjen e të martës është përjashtuar nga Big Brother Albania, Kejvina Kthella, kjo pasi ushtroi dhunë fizike ndaj Luizit, kështu produksioni morri vendimin për skualifikimit të saj nga shtëpia.

Dje është publikuar një video në Tik Tok, ku shihet Kejvina e shoqëruar nga dy djem që e dergojnë te një burrë që siç thuhet të paktën në video është i martuar.

Kejvina i kërkon burrit të fusi koken te gjoksi i saj: “Ule koken, se nuk e din kur të vje rasti më”.

Burri shihet në video teksa kërkon të mos filmohet, por tashmë videoja ka qarkulluar në rrjet nga persona anonim.

Ndërkohë që, nga Kejvina nuk ka pasur asnjë reagim, që prej përjashtimit të saj nga Big Brother VIP Albania. Video KETU

Related posts

VIDEO/ “Pse po shikon, budalla. Largohu”- Lionel Messi degradon pas ndeshjes me Holandën

dardanianews

Ushtria e Kosovës dhe e Izraelit do të nënshkruajnë marrëveshje bashkëpunimi

dardanianews

Vjosa përfundon gjithçka me LDK-në, por cilat janë shkaqet që ajo u përjashtua? Analisti politik tregon në detaje

dardanianews