9.2 C
New York
April 20, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Robert Berisha i kërkon publikisht falje Nora Istrefit

Telenovela’ e Norës dhe Robertit vazhdon.

Roberti në një prononcim drejtpërdrejtë i kërkoi falje ish gruas.

Duke folur për projektin e tij më të ri ‘Fërkoj Kalje’, ‘Kërkoj falje’ ai tregoi se kujt i kërkon falje.

Këngëtari tha se i kërkon falje prindërve të tij në pamundësinë për t’i takuar si shkak i koronavirusit por edhe herëve të kaluara pasi që ai ka qenë në të shumtën e rasteve në mbrëmje muzikore. Po ashtu,

ai tha se borxhli mbetet edhe ndaj Norës si nëna e vajzës së tij dhe i kërkon falje për gjithçka.

Në emisionin ‘Shqipëria Live‘ përmes një lidhjeje direkte, Berisha tha se i kërkonte falje edhe vajzës që nuk janë familje.

Njerëzit e mëdhenj dinë të kërkojnë falje. Tani do t’i kërkoja falje prindërve. Edhe pse kam bërë shumë për ta, kam punuar që 13 vjeç, prap i kërkoj falje. Babai ka qenë kompozitor, kanë pasur punë të mira dhe ato janë hequr prej pune, në vitin 1990. Unë vetëm 13 vjeç punoja. I kam ndihmuar shumë, por edhe i kam shqetësuar. S’kam pasur edhe kohë t’i vizitoj kohët e fundit. Nuk i kam takuar për shkak të izolimit, kam frikë për shëndetin e tyre. Babain e falënderoj që më la një profesion kaq të bukur, jam dashuruar me këtë profesion e falënderoj shumë. Norës do t’i kërkoja falje njësoj si mamit. Përveç faljeve dhe falenderimeve nuk kam asgjë tjetër. Marrëdhëniet janë shumë të mira. Norës i kam borxh tërë jetën. I kam borxh si nëna e vajzës. E falënderoj që ka qenë pranë meje dhe dua t’i kërkoj falje gjithmonë asaj’, tha Roberti.

 

 

 

Related posts

Olta për herë të parë rrëfen prapaskenat me Luizin gjatë xhirimit të filmit

dardanianews

Shikimet e zjarrta të Shqipes, Blerando i shpjegon si “dëshirë për seks të egër” (VIDEO)

dardanianews

Lumbardhi ia thotë troç Shqipes: “Mos hajde në banjo me m’thanë tregoma trupin”

dardanianews