26.7 C
New York
May 26, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Roberti për Edonën: Mysafire e papërshtatshme për emision

Moderatori dhe këngëtari Robert Berisha, e ka vlerësuar Edona James, si mysafiren më të papërshtatshme në emisionin e tij “Robi plakët kur don vet”.

Robi, në një intervistë për RTV Dukagjini , është pyetur nga moderatorja për mysafirët në emisionin e tij, shkruan lajmi.net.

“Mysafiri më i papërshtatshëm në emision, që e kë ndje vetën në siklet”, ishte pyetja e moderatorës drejtuar Robertit.

“Edona James, së duke marr parasysh, kush ka qenë, e kush është bërë. Më ka ardhur keq edhe më e nguc, së nuk i nguci mysafirët”, u përgjigj Roberti.

“Ajo të ngacmoi si shumë”, ia ktheu moderatorja.

“Ajo e para më nguci, e nuk disha qysh më ia kthye, e më i thanë Kujtim mos luaj k***, ose Edona mati fjalët”, ka vazhduar Roberti, i cili më fjalët e tij, e ka vënë në siklet moderatoren.

“Shumë e lezetshme ka qenë edhe e kish kuptuar emisionin çfarë e kam”, ka shtuar më tej Roberti./Lajmi.net/

YouTube player
pixel

Related posts

TUNA ‘SHKRINË’ SHEIKËT ME KËTO LINJA TRUPORE NË DUBAI

dardanianews

“Ta kanë pa krejt”, Stresi përplaset sërish me Xhulin për videon e saj intime

dardanianews

Azemi me lot në sy i përgjigjet përqeshjes së Bucit

dardanianews