22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Santiana përsëri nuk i “ndahet” Bucit!

Bukuroshja Santiana Maloku, u bë e njohur falë pjesëmarrjes së saj në “Big Brother VIP Kosova”, ku qëndroj gjatë.

Gjakovarja, e cila nuk u kursye në lojë, pas daljes nga “BBVK”, ka folur disa herë për eksperiencën e saj brenda.

E, në internet kudo qarkullon një interpretim i saj brenda shtëpisë.

“O ç’tu desh gruja o qyqan…”.

Këtë këngë ja kanë kënduar fansat edhe Bucit, e vazhdon ta këndoj Santiana edhe pas daljes nga “BBVK”./Kosovarja/

Shiko videon:

Related posts

Linda vazhdon me deklarata: Ledri Vula më ka shkruar në Snapchat

dardanianews

Më në fund e zbulon Leonora Jakupi, ky është mashkulli që e shoqëron kudo që ajo shkon

dardanianews

Juli lë Kosovën për Tiranën dhe kjo është arsyeja

dardanianews