22.4 C
New York
May 26, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Sara Gjordeni konfirmon shtatzaninë, ka diçka për ti thënë edhe foshnjës

Sara Gjordeni sonte konfirmoi shtazanin me Bardhin.

Ajo në postimin e parë pas konfirmim shkruan : “Dritë, mami dhe babi shpresojnë qe per ty te jene shembulli me i mire se dashuria e forte nuk pyet për asnjë lloj sfide! 👶🏼🤍”.

Urojmë që çifti ta shijojnë këtë rrugëtim të ëmbël, shkruan “Kosovarja”.

 

Related posts

Egla Ceno rikthehet në shtëpinë e Big Brother VIP

dardanianews

Ish-konkurrentja e “Për’puthen” del nudo në plazh, poston foton me bikinit e hequra

dardanianews

Edona James poston foto me nipin e Hamëz Jasharit

dardanianews