25.3 C
New York
April 15, 2024
DardaniaNews
Lajme

Skandal/ Drejtoreshat e rilindjes e kthejnë zyrën në klub nate, praktikojnë kërcimin ’69-të’ brenda Spitalit të Traumës (Video)

Në 7 vite e vetmja gjë që nuk i ka munguar rilindjes në pushtet janë skandalet e përditshme, duke nisur nga përfshirja e zyrtarëve në trafik droge e për të arritur deri tek kthimi i zyrave në ambiente tallavaje apo më keq akoma në bordello.

Sëfundmi ëhstë bërë publik një tjetër video-skandal, ku zyra e Drejtorisë Ekonomike të Spitalit të Traumësm ku zhvillohen tenderat që shkojnë deri në miliarda lekë, është kthyer në klub natë nga punonjëset e këtij institucioni, të cilat për argëtim kanë filluar të imitojnë balerinat që bëjnë kërcime erotikë në klubet e natës.

Nya pamjet e publikuara nga JOQ bëhet me dije se vetë protagoniste të kësaj video të nxhetë është vetë Drejtoresha e Zyrës Ekonomike Asiela H dhe punonjësja Iris K, të cilat në perfomimin e tyre të kërcimit duket sikur janë duke praktikuar pozicionin erotik të njohur si ’69-ta’.

Gjithsesi ju ftojmë të ndiqni videon dhe të njiheni më mirë me personat që kanë në dorë taksat e shqiptarëve:

Related posts

Gazetari kroat: Ja kush mori pjesë në atentatin ndaj vëllezërve Gërvalla dhe Enver Hadrit

dardanianews

Fahri Musliu propozon Rada Trajkoviqin për presidente të Kosovës

dardanianews

Daçiçit i “rrëshqet goja”: Serbia propozoi “Ballkanin e Hapur”

dardanianews