25.3 C
New York
April 15, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Tayna filmon trupin, tregon ‘pa dashje’ të brendshmet në xhinset e zbërthyera

Tayna provokoi me videon e fundit në Instagram.

Tayna vazhdon të mbetet një ndër emrat më të përfolur të skenës muzikore shqiptare, shkruan lajmi.net.

Reperja është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat ndiqet nga një numër i madh personash, të cilët i ‘shpërblen’ me imazhe atraktive.

Së fundi, ajo publikoi një video, ku shfaqet me të brendshme në pjesën e sipërme, ndërsa poshtë kishte veshur një palë xhinse.

Xhinset e zbërthyera bënin që t’i dukeshin të brendshmet dhe vuri në pah belin e sheshtë.

Kujtojmë se “A jo” titullohet projekti i fundit i Taynës, ndërsa pritet që së shpejti të publikojë këngën e re, ngase po punon rreth finalizmit të klipit.

Related posts

Hiqen dyshimet, Atdheu dhe Bora kapën mat në Tiranë

dardanianews

‘Larg belasë’, Juli ngacmon e paralajmëron Vedatin?

dardanianews

U zunë për Big Brother VIP? Arbana Osmani thyen heshtjen, flet për prishjen e raporteve me Luana Vjollcën

dardanianews