12.2 C
New York
April 19, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Pas ndarjes Xhensila në super formë, video teksa kërcen në skenë bëhet virale në rrjet

Xhensila Myrtezaj është një personazhet më të komentuara t momentit në botën e showbiz, teksa përflitet se këngëtarja është në proces divorci me aktorin Bes Kallaku. Çifti nuk ndiqet më në rrjetet sociale dhe kanë fshirë fotot e tyre që kanë së bashku.

Por duket se Xhensila ka vendosur që në një moment të vështirë për të, mos ta lë pas as karrierën, ku ka qenë e ftuar në disa koncerte dhe së shpejti pritet që të nxjerrë disa projekte muzikore.

E ftuar në një koncert, këngëtarja është shfaqur në superformë, teksa ka zbuluar se shpejti do të publikojë këngën e saj me një nga reperin Noizy.

“Kam një surprizë vetëm për ju. Është një këngë që do vi me këtë këngëtarin që do lançoj tani”, tha Xhensila dhe në sfond u vendos bashkëpunimi i saj i mëparshëm me Noizy.

Related posts

“Buci dhe Santiana kanë aferë nga jashtë”, motra e Bucit reagon pas deklaratës së Lindës

dardanianews

Mos i besoni askujt’, ja çfarë thotë Sara për lidhjet romantike pas ndarjes nga Ledri

dardanianews

Bledi shpërthen në Big Brother: Kam bërë seks me të dyja gjinitë, orgji kam bërë dhe nuk trembem

dardanianews