25.3 C
New York
April 15, 2024
DardaniaNews
Lajme

Tenton t’ia heq kokën derrit, por i ndodh e papritura

Fermeri, i veshur në xhinse, një këmishë dhe me një kapuç, shihet duke iu afruar derrit për të ia hequr kokën.

Ai merr hov me sëpatë për ta goditur atë, mirëpo çfarë i ndodhë atij është krejtësisht e pabesueshme, transmeton Gazeta Express.

Shikojeni më poshtë videon që Daily Mail e sjellë për ju, dhe binduni edhe vet!

axe

Related posts

Nga rënia e rrjeteve deri të humbja e miliardave , gjithçka që u tha se ndodhi me Facebook, Instagram e WhatsApp

dardanianews

Zyrtare: Sot nis dhënia e vaksinës te njerëzit për koronavirusin

dardanianews

Gazmend Muhaxheri e thotë që këta janë dy emrat e LDK-së, që mund ta marrin postin e kryeministrit

dardanianews