6.5 C
New York
March 25, 2023
DardaniaNews
FeaturedShowbiz

Ana e Getinjo bëhen bashkë, sjellin së shpejti super hitin

Je e vetmja dashuri” titullohet kënga e cila erdhi gjatë qëndrimit në “BBVK” nga dy super talentët, Getinjo e Ana Kabashi.

Pas daljes nga ky format, dyshja kanë bashkuar forcat për ta risjellur këtë këngë e cila po pëlqehet në masë të madhe.

Më një imazh të postuar në “Instastory” nga Getinjo shihet se ata i janë “përveshur” punës dhe hiti pritet të publikohet së shpejti./Indeksonline/

 

 

Related posts

“Oj lavire”, konsulli më i ri i vendit dikur përdorte gjuhë të rëndë ndaj gruas që u paraqit si e dashura e babait të tij

dardanianews

Zelensky paralajmëron fundin e negociatave nëse Rusia bën këtë veprim

dardanianews

LAJMI I FUNDIT: Presidenti Hashim Thaçi anulon udhëtimin drejt Washingtonit

dardanianews