6.9 C
New York
December 3, 2021
DardaniaNews
Featured Kronika e zezë Shqipëri

Theret me thikë djali i gazetarit Mustafa Nano

Një person është plagosur me thikë sot në rrugën “Barrikada” në kryeqytet. Personi i plagosur, i identifikuar si Gerian Nano, 34 vjeç, rezulton të jetë djali i gazetarit Mustafa Nano.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes në fjalë dhe as identiteti i autorit.I plagosuri është dërguar në spital ku po merr ndihmën e nevojshme mjekësore dhe mësohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën.“Më datë 25.08.2021, rreth orës 14:40, në Rrugën e Barrikadave, në rrethana ende të paqarta është dëmtuar me mjet prerës (thikë) shtetasi G. N. 34 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe si dhe identifikimin e kapjen e autorit,” njoftoi policia.

Related posts

LAJMI I FUNDIT: Ja kur do te mbahet seanca për mocionin e mosbesimit ndaj Qeverisë Kurti

dardanianews

Vjosa Osmani rreshtohet në krahë të Kurtit, del kundër Thaçit, Hotit e Lajçakut

dardanianews

Tashmë ky është kandidati i LDK-së për kryeminister

dardanianews