24.1 C
New York
July 13, 2024
DardaniaNews
FeaturedLajme

Ushtari i UÇK-së revoltohet me Rexhep Selimin: Nga sonte e djegi librezën, turp Rexhep Selimi

Shpetim Thaqi,ka publikuar një dokument të ish-ushtart të Brigadës 111 ”Adem Jashari” ku është shprehur shumë i revoltuar me ish-komadantin e tij të dikurshëm Rrxhep Selimin.

Thaqi ka thënë se pas deklaratave të sontme të Selimit rreth deklaratave të Shkëlzen Gashit, ai ka vendosur që ta djegë librezën e tij, njofton Gazeta NewBorn

Image may contain: 1 person, text

 

Related posts

Analisti serb: Avdullah Hoti është i rrezikshëm për Serbinë, truri i tij i shpejtë si llap-top

dardanianews

Vjosa Osmani kujton Dr. Ibrahim Rugovën në ditën e presidentit: Atë as bombat nuk e ndalën

dardanianews

A po paralajmëron Basha largimin nga drejtimi i PD-së: Bëj gjithçka për hir të demokratëve dhe bashkimit të PD

dardanianews