27.7 C
New York
May 22, 2024
DardaniaNews
Kronika e zezë

Vdes ngasësi i traktorit pas aksidentit në fshatin Gremnik

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur rreth orës 14 e 30 minuta në Gremnik të Klinës, raporton IndEksOnline. Aksidenti ka ndodhur mes një traktori dhe dy furgonave ku sipas policisë të lënduarit janë përcjellë menjëherë drejt emergjencës.

Si pasojë e aksidentit ngasësi i traktorit ka ndërruar jetë.
Lajmin për IndeksOnline e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë Rajonale në Pejë, Fadil Gashi.
“ Sot në ora 14:30 në fshatin ka ndodhur një aksident në mes një traktori dhe dy kombi.
Ngasësi i traktorit ka ndërruar jetë, këtë e ka kontstatuar mjeku, dy të lenduarit që kanë qenë me viktimën kanë pësuar lëndime të rënda dhe ngasësi i njërit nga kombit është i lënduar lehtë, i njejëti është në stacionin policor duke u intervistuar”, ka thënë ai.

Related posts

Lista e personave që po kërkohen nga Policia e Kosovës, nëse i njihni thirrni menjëherë në numrin 192

dardanianews

Gazetari amerikan vdes gjatë raportimit të ndeshjes Holandë-Argjentinë

dardanianews

Ekskluzive: Këta janë dy të dyshuarit që therën për vdekje 41-vjeçarin në Fushë Kosovë

dardanianews