22.4 C
New York
May 26, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Zbulohet arsyeja e vërtet pse s’flasin Santiana dhe Alba

Se shoqëria e Santianës dhe Albës nuk është ajo që e patën për rreth 80 ditë në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova, kjo tashmë dihet!

Gjithçka u vulos nga ftohtësia që reflektuan në natën e finalës kur dy vajzat as nuk u përshëndetën me njëra-tjetrën.

Për më tepër, ato më as nuk ndiqen në rrjete sociale.

Por çka realisht ndodhi mes vajzave dhe ku qëndron problemi?

Prive.al merr vesh se gjithçka ka nisur pas daljes së Santianës nga shtëpia.

“Santiana është zhgënjyer tepër shumë nga Alba.

Ajo pasi doli e kuptoi që shoqja e saj nuk e ka përkrahur sa duhet.

Santiana i ka përcjellë intervistat ku nuk e ka përmendur dhe është njoftuar që nuk është nxjerrë në asnjë postim nga Alba përgjatë kohës sa ajo ishte brenda”, shprehet burimi për Prive.

Për më tepër, është e sigurtë që për të shkëputur marrëdhëniet, vendimi ka qenë ekskluzivisht i Santianës.

Përpara nisjes për në Kanada, Alba nuk ka vonuar duke darkuar bashkë me Bucin dhe Veronën, “armiqtë e përbetuar” të Santit.

Related posts

Çfarë ndodhi me të brendshmet e Angela Martinit?

dardanianews

Votoni/ Kush del të shtunën nga Big Brother VIP?

dardanianews

Befason Teuta, nënë e dy fëmijëve, publikon momentet intime me bashkëshortin

dardanianews