25.2 C
New York
July 13, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Zeshkane dhe shumë tërheqëses, njihuni me gruan e Gold Ag

Muajin e kaluar reperi i njohur shqiptar, Gold Ag i dha fund beqarisë.

Lajmin e dha vetë ai duke postuar në rrjete sociale një foto të dy duarve të bashkuara në formë shqiponje, ku bien në sy unazat e martesës, përcjell ORAinfo.

Me herët u raportuar se partnerja e tij është shqiptare dhe jeton në Zvicër.

Mirëpo ORAinfo nga burimet e saj mëson se gruaja e Gold Ag jeton në Kosvoë dhe vije nga qyteti i bukur i Gjilanit.

Bëhet fjalë për Ermira Shkodra, e cila menaxhon një sallon estetike.

Foto: Ermira Shkodra

ORAinfo ka siguruar edhe foton e saj. Zeshkane dhe shumë tërheqëse, Gold Ag duket se ka goditur në cak.

Për më tepër shikoni foton:

Related posts

Xhuli Nura flet e zhgënjyer pas largimit nga “Dancing With the Stars Albania”: Kam shpenzuar financiarisht dhe nuk u vlerësova

dardanianews

U mundua ta fshihte, dalin pamjet inti me, ja kush eshte i dashuri Boss i Efit (Foto)

dardanianews

Cili është futbollisti më seksi shqiptar? Alesia Bami tregon se kush e mban ‘stafetën’

dardanianews