21.3 C
New York
June 25, 2022
DardaniaNews
Featured Showbiz

Zgjidhet femra më seksi në planet

 

Paige Spiranac është shpallur nga revista “Maxim” si femra më seksi në botë, për vitin 2022.

Golfistja amerikane tha: “Për mua, të jesh seksi do të thotë të kesh vetëbesim dhe të ndihesh mirë me veten”.

Spiranac është shumë e famshme në rrjetet sociale. Në Instagram, ajo ka rreth 3,5 milionë ndjekës.

 

 

Related posts

Roli i OZNA-s dhe KGB-së në Shqipërinë e pasluftës

dardanianews

Deputetët Rexhepi e Shala ,a do të dalin nga LDK për t’iu bashkuar Vjosa Osmanit

dardanianews

Ja kush e zbulon të vërtetën për dokumentin e frikshëm për Kosovën: Veton Surroi e mori nga ky njeri…

dardanianews