22.5 C
New York
June 21, 2021
DardaniaNews
Featured Showbiz

Arta Nitaj nuk di të ndalet, ekspozon linjat bombastike trupore

Aktorja e cila bëri emër nga seriali i njohur vendor ‘O Sa Mirë’, Arta Nitja nuk ndalet së treguar linjat e saj tejet seksi.

Arta është vazhdimisht ne qendër të vëmendjes dhe kjo fal edhe formave të saj fizike.

Së fundmi ajo përmes një paraqitje në llogarinë e saj në Instagram, edhe njëherë ka publikuar një fotografi teksa ekspozon linjat e saj bombastike trupore e veshur në fustan.

Kujtojmë që aktorja e cila nuk është më pjesë e ndonjë seriali, vazhdon të jetë pjesë e ekranit televiziv në formate të tjera. /IndeksOnline/

Related posts

Zëri Amerikës poston videon, si futet koronavirusi në mushkëritë e njeriut

dardanianews

Vulin paralajmëron Merkelin që dha dritën jeshile për armatosjen e FSK-së

dardanianews

Takimi misterioz Thaçi-Haradinaj-Veseli: Mediumi i AAK-së thotë se lidhet me aktakuzat e Speciales

dardanianews