12.2 C
New York
April 19, 2024
DardaniaNews
FeaturedKronika e zezë

E dhimbshme: Në Natën e Kadrit vdes i riu nga Skenderaj, ishte mësimdhënës

Në Natën e Kadrit ka ndërruar jetë në moshë të re, Anton Aliu nga fshati Rezallë i Skenderajt.

Ndër studentët më të mirë që kishte Univeristeti i Prishtinës, transmeton Indeksonline.

Në Natën e Kadrit ka ndërruar jetë në moshë të re, Anton Aliu nga fshati Rezallë i Skenderajt.

Ndër studentët më të mirë që kishte Univeristeti i Prishtinës, transmeton Indeksonline.

 

 

Related posts

Ekskluzive: Nga java e ardhshme INDEKSONLINE publikon përgjime mes politikanëve kosovarë

dardanianews

Kryeminstri polak, Putinit: Nëse ia mësyni Varshavës, përballeni me 40 milionë polakë më armë në duar

dardanianews

Shefi i Shërbimit Sekret të Ukrainës pretendon se Putin është i sëmurë dhe se në shumë paraqitje përdorë sozitë: Veshët janë dëshmi, shikoni me kujdes

dardanianews