22.9 C
New York
May 28, 2022
DardaniaNews
Showbiz

DJALI I HASHIM THAÇIT TAKOHET ME VAJZËN E BUKUR TË LUTFI HAZIRIT

Lotina, vajza e nënkryetarit të LDK-së, Lutfi Haziri, në një takim me Endritin, djalin e Presidentit Hashim Thaçi.

Në një fotografi që ka siguruar Gazeta Express, në një nga kafiteritë shihen Lotina Haziri dhe Endrit Thaçi.

Siç duket, dyshja, baballarët e të cilëve iu takojnë grupeve të kundërta politike, kanë miqësi mes vete, ose edhe më shumë se kaq.

Ata po ashtu ndjekin njëri-tjetrin në rrjetin social Instagram.

Ndryshe, ky nuk është lajmi i parë për raportet mes fëmijëve të zyrtarëve të LDK-së e PDK-së.

Vite më parë ishte raportuar se djali i anëtarit të kryesisë së LDK-së, Skender Hysenit, ishte në një lidhje me vajzën e ish-ministrit të Financave, Ahmet Shalës.

 

 

Related posts

Arjanin po duan ta shohin bashkë me këtë konkurrente të ‘Për’puthen’

dardanianews

Nga Arbana Osmani, Bora Zemani e deri tek Ermal Mamaqi, zbulohen pagat e ‘çmendura’ të VIP-ave shqiptarë dhe gazetarëve të njohur, ja sa paguhet Arjan Çani, Eni Vasili dhe Alketa Vejsiu

dardanianews

A do bëjmë seks bashkë?”- Gazetarja rrëfen momentin pikant kur ia ‘lypi’ Fatos Nanos në sy të Xhoanës: Mendova se aty erdhi

dardanianews