5.8 C
New York
March 25, 2023
DardaniaNews
FeaturedKronika e zezë

E rëndë: Nëna shqiptare gjen të pajetë djalin e saj 3-vjeçar

Një njgarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Greqi. Mësohet se një nënë shqiptare ka gjetur të pajetë djalin e saj 3 vjeçar.

Sipas informacioneve të mediave greke, mëngjesin e sotëm nëna ka shkuar për të kontrolluar djalin e vogël, i cili ishte invalid dhe kishte probleme të tjera shëndetësore dhe ka konstatuar se ishte pa ndjenja.

Në vendngjarje ka mbërritur autoambulanca, e cila e ka transportuar fëmijën në Qendrën Shëndetësore Farsale, ku ka konstatuar vdekjen.

Sipas informacioneve të para, babai është larguar prej kohësh nga shtëpia, ndërsa të dy prindërit janë me origjinë shqiptare.

Hetimet paraprake për ngjarjen po kryhen nga policia, ndërsa autopsi-nekropsia pritet të hedhë dritë mbi shkaqet e vdekjes.

Related posts

Simptoma e re e çuditshme që po ndiejnë personat e prekur nga coronavirusi, këto janë rrëfimet e tyre

dardanianews

Lufta në Ukrainë: Baza ajrore e Krimesë është dëmtuar rëndë, tregojnë imazhet satelitore

dardanianews

Rikthehet bora, ky do të jetë moti për nesër

dardanianews