25.2 C
New York
July 13, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Gili tregon arsyen pse nuk ishte në martesën e djalit të saj‼️ /VIDEO/

Këngëtarja Gili nuk shfaqet shumë shpesh në intervista televizive.

E, megjithatë, kur është dikur, atëherë flet sinqerisht dhe pa dorëza, si në këtë rast.

Në “The Elite Way”, këngëtarja është pyetur se a i ka mbetur merak që nuk ishte në ceremoninë e kurorëzimit të birit.

Kështu është përgjigjur Gili./kosovarja

Shiko videon:

Related posts

Mihrija dhe Lora i bëjnë ‘diss’ Zhaklinës, me këtë këngë për kosovarët

dardanianews

Befason Edona: Kur të dal prej këtu do të martohem me Bleron

dardanianews

Santiana e BBVK dhe Luiz Ejlli në skena intime

dardanianews