6.5 C
New York
March 5, 2024
DardaniaNews
FeaturedLajme

Gruaja e Agim Ramadanit i reagon Shkelzen Gashit: Mos e ndyt gjakun e pastër që u derdh në mbrojtjen tënde

Deklaratat e fundit të këshilltarit të kryeministrin në detyrë Albin Kurti, Shkelzen Gashi ndaj UÇK-së dhe shqiptarëve nuk kanë mbetur pa u kritikuar nga gruaja e komandantit Agim Ramadani.Ajo ka shpërndarë një fotografi me emblemën e UÇK-së , ku janë edhe fjalët e personaliteteve të shquara botërore që kanë vlerësuar lartë këtë forcë.

Related posts

Zeka: Me thënë Albin Kurti se sonte po bjen borë e zezë n’Prishtinë, militantët e tij besojnë

dardanianews

Ja përse në Zvicër nuk do të ketë vdekje nga koronavirusi sa në Itali

dardanianews

Qyqja mahnit shkencëtarët, fluturon mbi 12,000 kilometra nga Zambia në Mongoli

dardanianews