6.5 C
New York
March 25, 2023
DardaniaNews
Kronika e zezë

Identifikohet personi që u gjet pa shenja jete dje në Mitrovicë, është 21-vjeçar dhe është nga ky qytet

Është identifikuar personi që është gjetur dje pa shenja jete në fshatin Kçiq të Mitrovicës.

Zëdhënësi i Policisë në Mitrovicë, Avni Zahiti tha se viktima është H.B, 21-vjeçar nga Klina, që ishte raportuar i zhdukur nga familjarët më 28 dhjetor.

“Viktima i rastit “vdekje e dyshimtë” i gjetur pa shenja jete pasditen e djeshme në fshatin Kçiq të Mitrovicës, është  inidentifikuar sot;  H. B. 21 vjeçar, nga Klina. I njëjti ishte raportuar nga familjarët e tijë i zhdukur me datën 28 dhjetor 2022 në Klinë”, tha ai.

 

Related posts

Babai mbyt djalin 10 vjeç në Turqi

dardanianews

Ndërron jetë ish-ylli i Tottenhamit

dardanianews

Lajmi i fundit: Vdes legjenda e futbollit Diego Armando Maradona

dardanianews