22.5 C
New York
June 21, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Incident gjatë takimit të Vuçiqit me presidentin e Bullgarisë

Gjatë fjalimeve të presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq dhe atij të Bullgarisë, Rumen Radev në Dimitrovgrad, sot ndodhi një incident.

Siç raporton mediumi serb, B92, gjatë fjalimit të tyre para një monumenti të sapo zbuluar, njëra nga vajzat me kostum tradicional – e cila ishte në këtë ngjarje – u sëmur dhe i ra të fikët, transmeton Gazeta Express.

Vuçiq dhe Radev menjëherë ndërprenë fjalimet e tyre dhe u nisën për ta ndihmuar, por njerëzit rreth saj tashmë kishin arritur ta kapnin dhe ta ngrinin lart.

Pas kësaj, ceremonia vazhdoi.

Related posts

“ÇKAPJE, ÇKAPJE, MERITOKRACI, MERITOKRACI, ÇKAPJE, TAP BORDET, E LËSHOI BAJRAKUN”

dardanianews

Lajmi i fundit: Arkitekti i njohur nga Londra, Përparim Rama, kandidat i LDK’së për Kryetar të Prishtinës

dardanianews

Infektologu kosovar, tregon se në cilin muaj mund të tërhiqet virusi, thotë se faza kritike ka filluar!

dardanianews