22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Juli krahason lidhjen e Romeos me atë të Donaldit dhe Trixës: Prit kur të vijë dikush nga jashtë

Jul Deda ka sulmuar Romeo Veshaj pas përfundimit të spektaklit në Big Brother Vip mbrëmjen e djeshme.

Teksa qëndronin në oborr, Juli i tha se Romeo krijoi një histori rozë për të kopjuar lojën e vëllait të tij, Donaldit në BBV1.

Më tej ai ironizoi duke thënë që tani që Romeo u nda nga Heidi, duhet të presim të futet një vajzë tjetër me të cilën ai të krijojë një histori dashurie duke e krahasuar me trekëndëshin Donald-Beatrix-Bora në edicionin e parë.

“Prandaj je lidhur për të bërë skemë. Se e ke shembullin. Prisni kur të vijë ndonjë nga jashtë. Të ndahesh dhe të lidhesh prapë”, tha Juli.

Related posts

Video e Megi Pojanit në varreza bën xhiron e rrjetit

dardanianews

Arta Nitaj dhe Arta Elezaj së bashku me pushime në ishull, publikojnë imazhe atraktive në bikini për ndjekësit

dardanianews

Linda Halimi ekspozon linjat trupore në bikini të kuqe në një video provokuese për fansat për fundvit

dardanianews