27.1 C
New York
June 25, 2024
DardaniaNews
FeaturedLajme

Rrihen mes vete deputetët serbë (VIDEO)

 

Lideri i lëvizjes opozitare Dveri, Boshko Obradoviç i shoqëruar nga disa deputetë dhe përkrahës sot bllokoi hyrjen e Parlamentit të Serbisë dhe për një moment sulmuan deputetë nga shumica në pushtet të cilët po tentonin të futeshin në Parlament.

Shikoni pamjet më poshtë:

 

 

 

Related posts

Osmani i reagon ashpër Thaçit: Gjarpri provoi të kafshojë nderin e familjes sime

dardanianews

Sinjale pozitive: Me bekimin e Amerikës”, detaje nga takimi i kryeministrit izraelit me Putinin

dardanianews

Sondazh: Kush është fajtor për ftohjen e marrëdhënieve Kosovë-Shqipëri?

dardanianews