5.5 C
New York
March 21, 2023
DardaniaNews
FeaturedLajme

Rrihen mes vete deputetët serbë (VIDEO)

 

Lideri i lëvizjes opozitare Dveri, Boshko Obradoviç i shoqëruar nga disa deputetë dhe përkrahës sot bllokoi hyrjen e Parlamentit të Serbisë dhe për një moment sulmuan deputetë nga shumica në pushtet të cilët po tentonin të futeshin në Parlament.

Shikoni pamjet më poshtë:

 

 

 

Related posts

Kur palestinezët e ftonin Millosheviqin në Jerusalem, kurse Qeveria e Izraelit kërcënonte se do ta arrestonte Kasapin e Ballkanit

dardanianews

Plas skandali/ Dalin llogaritë bankare të fshehura në Zvicër, ka edhe nga Kosova dhe Shqipëria

dardanianews

Reagon ashpër një komisionere: Po votojnë kah 3-4 herë, anuloni zgjedhjet në këtë vendvotim

dardanianews