5.5 C
New York
March 21, 2023
DardaniaNews
FeaturedLajmi i fundit

Lajmi i fundit: Avokati Halilaj thotë se i është bërë atentat: Kam plagë në trup, më gjuajtën për të më vrarë

Avokati Halilaj thotë se i është bërë atentat: Kam plagë në trup, më gjuajtën për të më vrarëShare Button Gazeta BlicAvokati Gazmend Halilaj, thotë se është bërë atentat ndaj tij.Në një fotografi në Facebook, ai ka thënë se deshtëm ta vrasin dhe se ka plagë ne trup.

Image may contain: one or more people
Image may contain: plant, shoes, outdoor and nature
Image may contain: car and outdoor
Image may contain: car and outdoor
431
428
330

Related posts

Rexhep Selimit i konfirmohet aktakuza nga Tribunali Special, nesër shkon në Hagë

dardanianews

“Babai im në gjendje kritike për jetën, produksioni në TCH planifikonte sherre të dilja keq” – Rrëfimi shokues i konkurrentes

dardanianews

Kryeministri izraelit të martën u drejtohet me video-mesazh popullit të Kosovës – A do ta shpallë njohjen nga Izraeli?

dardanianews