20.8 C
New York
September 25, 2022
DardaniaNews
FeaturedLajmi i fundit

Lajmi i fundit: Avokati Halilaj thotë se i është bërë atentat: Kam plagë në trup, më gjuajtën për të më vrarë

Avokati Halilaj thotë se i është bërë atentat: Kam plagë në trup, më gjuajtën për të më vrarëShare Button Gazeta BlicAvokati Gazmend Halilaj, thotë se është bërë atentat ndaj tij.Në një fotografi në Facebook, ai ka thënë se deshtëm ta vrasin dhe se ka plagë ne trup.

Image may contain: one or more people
Image may contain: plant, shoes, outdoor and nature
Image may contain: car and outdoor
Image may contain: car and outdoor
431
428
330

Related posts

Naftë nga Venezuela, niset drejt Europës ngarkesa e parë pas dy vitesh

dardanianews

VV: Ligji për rimëkëmbjen ua merr paratë të varfërve e ua orienton oligarkëve

dardanianews

Kurti dhe Palmer ishin takuar edhe 24 vite më parë, Dugolli jep detaje të vizitës së tyre në ShBA

dardanianews