10.8 C
New York
April 18, 2021
DardaniaNews
Lajme Lajme nga Bota

Merkel nudo? -Dalin fotot që turpërojnë kancelaren gjermane!

Angela Merkel është një prej grave më të pushtetshme në botë.

Si asnjë tjetër, ajo ka arritur ta bëjë Gjermaninë një super fuqi botërore.

Por, në disa raste nuk kanë munguar as sulmet e mediave nga gruas së hekurt. Mediat e huaja kanë risjellë në vëmendje disa foto, ku shihet një grua nudo dhe pretendohet se ajo është Merkel.

Imazhet bardhezi tregojnë një grup vajzash nudo, teksa ecin nudo rreth e rrotull. Njëra prej vajzave ka flokë të shkurtër dhe ka ngjashmëri të frikshme Merkel.

Nuk dihet nëse bëhet fjalë për të, por zyra e kancelares nuk e ka mohuar që ajo është

Por, në disa raste nuk kanë munguar as sulmet e mediave nga gruas së hekurt. Mediat e huaja kanë risjellë në vëmendje disa foto, ku shihet një grua nudo dhe pretendohet se ajo është Merkel.

Imazhet bardhezi tregojnë një grup vajzash nudo, teksa ecin nudo rreth e rrotull. Njëra prej vajzave ka flokë të shkurtër dhe ka ngjashmëri të frikshme Merkel.

Nuk dihet nëse bëhet fjalë për të, por zyra e kancelares nuk e ka mohuar që ajo është

 

 

Related posts

Shkarkohet drejtori i KEK-ut, Nijazi Thaçi

dardanianews

Rekord i ri: 661 raste të reja e 6 viktima nga Covid-19 në Kosovë

dardanianews

Babai i Vjosa Osmanit pas akuzave të Thaçit: Janë shpifje, me këtë çështje do të merret gjyqësori

dardanianews