22.5 C
New York
June 21, 2021
DardaniaNews
Lajme Showbiz

Nga dita kur u martua, ja si dukej Remzija si nuse

Këtë imazh të saj nuk e kanë parë shumë njerëz.

Por, tashmë, Remzie Osmani ka bërë një publikim të një imazhi prej ditës më të rëndësishëm për të, shkruan Syri.

Bëhet fjalë për vitin 1992, atëherë edhe kur ajo e kurorëzoi dashurinë e saj me martesë.

Pikërisht momentin kur u bë nuse e ka  darë me ndjekësit e saj në Instagram.

“Ne vitin 1992 dita e marteses time,dhe me shume ka njerez poshte andej kah oborri ?????? @halilhamzaj ??”, ka shkruar këngëtarja pranë fotos ku shihen një numër i madh i njerëzve.

Related posts

Ish-këshilltari amerikan i Thaçit: Trump tradhtoi Kosovën, nuk ishte koha për të hedhur Albin Kurtin nën autobus

dardanianews

Bekim Jashari e tronditë PDK-në! Fundin e PDK-së e ka në dorë vendi i legjendave!

dardanianews

Saim Tahiraj reagon pas ftesës së VV-së dërguar PDK-së!

dardanianews