4.2 C
New York
February 2, 2023
DardaniaNews
FeaturedShowbiz

Oriola Marashi: Jam këtu për ta vrarë Corona-n

Modelja shqiptare, Oriola Marashi, si shumë nga personazhet publike është përfshirë nën frymën e virusit vdekjeprurës coronavirus.Ndonëse është aktive në rrjetet sociale, ajo publikon imazhe dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj.Bukuroshja së fundmi ka ndarë një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet në formë të mahnitshme, gjersa vjen me një mesazh.

View this post on Instagram

Hi I’m Oriola , I’m here to kill Corona! 🔫 😜

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

“Përshëndetje unë jam Oriola. Jam këtu për ta mbytur coronën”, është përshkrimi që ia ka vënë këtij postimi.Kjo fotografi ka marrë mbi 33 mijë pëlqime dhe me dhjetëra komente të ndryshme nga miqtë, kolegët dhe fansat e saj.

Ndërkaq, sipas raportime është shënuar edhe viktima e dytë në Shqipëri nga coronavirusi.

Related posts

Çanak: Cila do të jetë përgjigja e Serbisë nëse hungarezët kërkojnë autonomi në Hungari?

dardanianews

Sondazh 24 orësh: A do e votonit përsëri Albin Kurtin dhe Vetëvendosjen?

dardanianews

Parashikimi i Shkëlzen Maliqi: Albin Kurti së bashku me Vjosa Osmani nuk marrin më shumë se 40 % të votave

dardanianews