10.8 C
New York
April 18, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Pas një kohe të gjatë takohen Albin Kurti e Shpend Ahmeti

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka pritur në takim të enjten Kryeministrin në detyrë të Kosovës, Albin Kurti.

I pranishëm në takim ka qenë edhe ministri në dëtyrë i Shëndetësisë, Arben Vitia.

Ai ka qenë i vetmi me maskë mbrojtëse.
Vizita e Kurtit në Komunën e Prishtinës është paralajmëruar gjatë mëngjesit.

 

Related posts

E jashtëzakonshme: Merkel me flamurin e Kosovës para syve të Vuçiqit

dardanianews

AFATET KALIMTARE DHE PAZARET POLITIKE!

dardanianews

Të hënën rinis Reforma Zgjedhore/ PS fton PD dhe LSI të ulen përballë në Këshillin Politik

dardanianews