19.3 C
New York
June 15, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Santiana pёr herё tё parё shfaqet nё publik me tё dashurin

Santiana Maloku, njera nga ish konkurentet e BBVK me te perfolura te ketij sezoni, u be aq e zhurmshme pikerishte per shkak te dashurise se saj jashte dhe aferen me Bucin mbrenda.

Ndonese nuk ka deshire te shfaqet ne public I dashuri I saj , ne rrjet po qarkollon nje video teksa Santiana e puth dhe e perqafon ate./VEQSHQIP/

Shiko videon:

 

Related posts

Xhuli dhe Edoni zbulohen “mat”, dalin fotot nga plazhi – FOTO

dardanianews

VIP-at në plazh/ Nga pushimet seksi të Olta Gixharit, te përkëdheljet e Nora Istrefit nga meshkujt, si dukeshin vajzat e showbizz-it vite më parë

dardanianews

Meritoni surprizohet nga nëna, ajo ngjason shumë me Ilnisën

dardanianews