22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Skandaloze! Sot konkurrente pёr çmimin e madh, Erjola Docit i publikohet video ku ishte prezente gjate…

Erjola Doci, u bё pjese e shtepise me te famshme te BBVA me daten 23 Janar, ani pse ajo kishte vizituar vazhdimisht shtёpinё gjatё renovimeve.

Produksioni si duket nuk e ka planifikuar hyrjen e Erjoles, ngjane sikur ajo ndodhi krejt papritur.

Kjo per vet faktin se Erjona kishte postuar ne rrjetin e saj Instagram pamje nga shtepia e BBVA 3 .

Kjo sigurisht qe nuk eshte aspak transparente per publikun duke e ditur se vete banorja eshte njehereish edhe moderator pikerishte ne Top Channel./VEQSHQIP/

Shiko videon te cilen publikoi Erjola:

Related posts

Do të ketë rivalitet…’, Zhaklin Lekatari dhe Luiz Ejlli opinionistë në Big Brother VIP 3?

adminkosova

Verona e harron Bucin, ja ku po shkon!

dardanianews

ME MUZIKË E ME TUPANA, KËSHTU U PRIT VIVIENI SI NUSE NË FERIZAJ

dardanianews