25.3 C
New York
April 15, 2024
DardaniaNews
FeaturedSport

Çerekfinale të “frikshme”, mësohet shorti i UEFA Champions League

Sot është hedhur shorti i çerekfinaleve në kompeticionin më të madh të futbollit në Europë, UEFA Champions League

Ndeshje tejet interesante do të kemi në këtë raund, shkruan Indeksonline

Duke nisur nga ndeshja, Arsenal – Bayern Munich, Ateltico Madrid – Borussia Dortmund, Real Madrid – Manchester City dhe Barcelona – Paris Saint Germain.

 

Related posts

Zhvillime dramatike: Aleati kryesor refuzon ta furnizojë Rusinë me pjesë të avionëve

dardanianews

Boksieri shqiptar Bernardin Jakaj gjunjëzon serb Marko Nikoliq

dardanianews

Çfarë tha Putini në fjalimin e tij të shumëpritur?

dardanianews