5.8 C
New York
March 5, 2024
DardaniaNews
FeaturedShowbiz

Kjo është ish e dashura e Robertit, që provokon me linjat e saj trupore

Jess Kadiu ka postuar sot një foto të nxehtë në rrjetet sociale derisa ka treguar se nuk di të ndalet se shkuari në pushime
Modelja, madje në postimin e saj duket se ka dhënë edhe shenja se ajo ende e dashuron Robertin, edhe pse çifti ishin të ndarë.
Megjithatë Kadiu kishte thënë se lidhja e saj me Robertin ishte pas ndarjes se këtij të fundit nga Nora, pasi që ishte besuar se ajo ishte “Ana” që i kishte ndarë Robert Berishën dhe Nora Istrefin.
“Kur mendoni se vetëm ka filluar viti dhe unë po pushoj për herë të tretë”, ka shkruar Kadiu në postimin e saj, derisa mban korsetin e saj me duar që mos ti dalin jashtë gjinjtë e saj.

Related posts

Mbrojti Bregoviçin, revoltohet Mustafa Nano: Jeni talebanë !

dardanianews

Jusuf Gërvalla i shkruan nënës: Mendja e shpirti ynë kanë pasur strofull fjalën tande, dashuninë e kujdesin tand të pashoq

dardanianews

Krokodili kafshon dronin në ajër, kameramani thotë se s’di si t’i tregojë shefit

dardanianews