2.4 C
New York
February 3, 2023
DardaniaNews
FeaturedLajme

Kujdes nga ky mesazh, është i rremë

Nje mesazh është publikuar ne rrjetet sociale, i cili rrejshëm bën thirrje për te shkuar ne QKUK

Kjo si të dyshuar për koronavirusin e ri, shkruan gazeta inFokus.Mesazhi shkruan “Jeni i ftuar që të bëni analizat në QKUK. Sepse Grupi i gjakut tuaj është shumë i prekur nga ky virus. Ftoheni nesër në ora 09:00 të jeni në QKUK. Gjithë të mirat”.

E eksperti i Teknologjisë Informative, Mentor Hoxha, ka publikuar edhe një numër prej nga vjen ky mesazh, duke bërë thirrje që të merren masa.

Related posts

Milaim Zeka: Këto janë informacionet e mia për presidentin e ri dhe shkuarjen në zgjedhje të parakohshme!

dardanianews

Getinjo: Kam punuar me kolicë, kam shitur edhe këpucë në pazar (VIDEO)

dardanianews

“Ishalla ju futet Serbi t’ju lërë shtatzëna”, Fifi e tmerruar nga mesazhet: Publikon identitetin e burrit që i komentoi

dardanianews